LDK220C33R
Číslo produktu DigiKey
497-15213-2-ND - Páska a cívka (TR)
497-15213-1-ND - Řezaná páska (CT)
497-15213-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LDK220C33R
Popis
IC REG LIN 3.3V 200MA SOT-323-5
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 200mA SOT-323-5
Modely EDA/CAD
LDK220C33R Modely
PSRR
55dB ~ 50dB (120Hz ~ 10kHz)
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Napětí - vstup (max)
13,2V
Pouzdro
5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
Napětí - výstup (min/fixní)
3,3V
Dodávaná velikost pouzdra
SOT-323-5
Pokles napětí (max)
0,35V při 200mA