LDK220C33R | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | LDK220C33R |
Popis | IC REG LIN 3.3V 200MA SOT-323-5 |
Standardní dodací lhůta výrobce | 24 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 200mA SOT-323-5 |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | LDK220C33R Modely |
Kategorie | Klidový proud (Iq) 90 µA |
Mfr | Odebíraný proud (max) 100 µA |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | PSRR 55dB ~ 50dB (120Hz ~ 10kHz) |
Stav součásti Aktivní | Řídicí funkce Povolit |
Výstupní konfigurace | Ochranné funkce Nadproud, Přehřátí |
Typ výstupu | Provozní teplota -40°C ~ 125°C |
Napětí - vstup (max) 13,2V | Pouzdro 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 |
Napětí - výstup (min/fixní) 3,3V | Dodávaná velikost pouzdra SOT-323-5 |
Pokles napětí (max) 0,35V při 200mA | Základní číslo produktu |