LDK220C27R
Číslo produktu DigiKey
497-14820-2-ND - Páska a cívka (TR)
497-14820-1-ND - Řezaná páska (CT)
497-14820-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LDK220C27R
Popis
IC REG LIN 2.7V 200MA SOT-323-5
Standardní dodací lhůta výrobce
24 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 200mA SOT-323-5
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
LDK220C27R Modely
Kategorie
Klidový proud (Iq)
90 µA
Mfr
Odebíraný proud (max)
100 µA
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
PSRR
55dB ~ 50dB (120Hz ~ 10kHz)
Stav součásti
Aktivní
Řídicí funkce
Povolit
Výstupní konfigurace
Ochranné funkce
Nadproud, Přehřátí
Typ výstupu
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Magnetické snímače - poloha, přiblížení, rychlost (moduly) - průmysl
Způsob montáže
Montáž na povrch
Napětí - vstup (max)
13,2V
Pouzdro
5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
Napětí - výstup (min/fixní)
2,7V
Dodávaná velikost pouzdra
SOT-323-5
Pokles napětí (max)
0,35V při 200mA