LDK120M33R
Číslo produktu DigiKey
497-13500-2-ND - Páska a cívka (TR)
497-13500-1-ND - Řezaná páska (CT)
497-13500-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LDK120M33R
Popis
IC REG LINEAR 3.3V 200MA SOT23-5
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 200mA SOT-23-5
Modely EDA/CAD
LDK120M33R Modely
PSRR
55dB (120Hz ~ 10kHz)
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Napětí - vstup (max)
5,5V
Pouzdro
SC-74A, SOT-753
Napětí - výstup (min/fixní)
3,3V
Dodávaná velikost pouzdra
SOT-23-5
Pokles napětí (max)
0,3V při 200mA