LDK120M-R
Číslo produktu DigiKey
497-13501-2-ND - Páska a cívka (TR)
497-13501-1-ND - Řezaná páska (CT)
497-13501-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LDK120M-R
Popis
IC REG LIN POS ADJ 200MA SOT23-5
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Nastavitelný 1 Výstup 200mA SOT-23-5
Modely EDA/CAD
LDK120M-R Modely
Kategorie
Proud - výstup
PSRR
55dB (120Hz ~ 10kHz)
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Napětí - vstup (max)
5,5V
Napětí - výstup (min/fixní)
0,8V
Pouzdro
SC-74A, SOT-753
Napětí - výstup (max)
Dodávaná velikost pouzdra
SOT-23-5
Pokles napětí (max)
0,3V při 200mA