LD39200PU33R
Číslo produktu DigiKey
497-15229-2-ND - Páska a cívka (TR)
497-15229-1-ND - Řezaná páska (CT)
497-15229-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LD39200PU33R
Popis
IC REG LINEAR 3.3V 2A 6-DFN
Standardní dodací lhůta výrobce
24 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 2A 6-DFN (3x3)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
LD39200PU33R Modely
Kategorie
Klidový proud (Iq)
300 µA
Mfr
Odebíraný proud (max)
3 mA
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
PSRR
70dB ~ 40dB (1kHz ~ 1MHz)
Stav součásti
Aktivní
Řídicí funkce
Povolit, Power Good
Výstupní konfigurace
Ochranné funkce
Nadproud, Přehřátí, Obrácená polarita
Typ výstupu
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TJ)
Magnetické snímače - poloha, přiblížení, rychlost (moduly) - průmysl
Způsob montáže
Montáž na povrch
Napětí - vstup (max)
6V
Pouzdro
6-VDFN podložka pro odvod tepla
Napětí - výstup (min/fixní)
3,3V
Dodávaná velikost pouzdra
6-DFN (3x3)
Pokles napětí (max)
0,25V při 2A