LD39020DTPU33R
Číslo produktu DigiKey
497-14671-2-ND - Páska a cívka (TR)
497-14671-1-ND - Řezaná páska (CT)
497-14671-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LD39020DTPU33R
Popis
IC REG LINEAR 3.3V 200MA 4-DFN
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 200mA 4-DFN (1x1)
Modely EDA/CAD
LD39020DTPU33R Modely
PSRR
80dB ~ 55dB (1kHz ~ 100kHz)
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TJ)
Napětí - vstup (max)
5,5V
Napětí - výstup (min/fixní)
3,3V
Pokles napětí (max)
0,35V při 200mA