LD39020ADTPU28R
Číslo produktu DigiKey
497-19284-2-ND - Páska a cívka (TR)
497-19284-1-ND - Řezaná páska (CT)
497-19284-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LD39020ADTPU28R
Popis
IC REG LINEAR 2.8V 200MA 4-DFN
Standardní dodací lhůta výrobce
26 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 200mA 4-DFN (1x1)
Modely EDA/CAD
LD39020ADTPU28R Modely
Kategorie
Proud - výstup
Mfr
Klidový proud (Iq)
40 µA
PSRR
80dB ~ 55dB (1kHz ~ 100kHz)
Ochranné funkce
Nadproud, Přehřátí, Měkký start
Typ výstupu
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TJ)
Napětí - vstup (max)
5,5V
Pouzdro
4-XDFN podložka pro odvod tepla
Napětí - výstup (min/fixní)
2,8V
Dodávaná velikost pouzdra
4-DFN (1x1)
Pokles napětí (max)
0,35V při 200mA