L78M24ACDT-TR | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | L78M24ACDT-TR |
Popis | IC REG LINEAR 24V 500MA DPAK |
Standardní dodací lhůta výrobce | 14 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 500mA DPAK |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | L78M24ACDT-TR Modely |
Kategorie | Proud - výstup |
Mfr | Klidový proud (Iq) 6 mA |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | PSRR 50dB (120Hz) |
Stav součásti Aktivní | Ochranné funkce Nadproud, Přehřátí, Zkrat |
Výstupní konfigurace | Provozní teplota 0°C ~ 125°C |
Typ výstupu | Způsob montáže Montáž na povrch |
Napětí - vstup (max) 40V | Dodávaná velikost pouzdra DPAK |
Napětí - výstup (min/fixní) 24V | Základní číslo produktu |