L78L33ACD13TR
Číslo produktu DigiKey
497-1199-2-ND - Páska a cívka (TR)
497-1199-1-ND - Řezaná páska (CT)
497-1199-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
L78L33ACD13TR
Popis
IC REG LINEAR 3.3V 100MA 8-SOIC
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 100mA 8-SOIC
Modely EDA/CAD
L78L33ACD13TR Modely
Kategorie
Klidový proud (Iq)
5.5 mA
Mfr
Odebíraný proud (max)
6 mA
PSRR
49dB (120Hz)
Provozní teplota
0°C ~ 125°C
Pouzdro
8-SOIC (0,154", 3,90mm šířka)
Napětí - vstup (max)
30V
Dodávaná velikost pouzdra
8-SOIC
Napětí - výstup (min/fixní)
3,3V