L78L18ACUTR
Číslo produktu DigiKey
497-7280-2-ND - Páska a cívka (TR)
497-7280-1-ND - Řezaná páska (CT)
497-7280-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
L78L18ACUTR
Popis
IC REG LINEAR 18V 100MA SOT89-3
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 100mA SOT-89-3
Modely EDA/CAD
L78L18ACUTR Modely
Kategorie
Klidový proud (Iq)
6 mA
Mfr
Odebíraný proud (max)
6.5 mA
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
PSRR
38dB (120Hz)
Provozní teplota
0°C ~ 125°C
Typ výstupu
Způsob montáže
Montáž na povrch
Magnetické snímače - poloha, přiblížení, rychlost (moduly) - průmysl
Pouzdro
TO-243AA
Napětí - vstup (max)
40V
Dodávaná velikost pouzdra
SOT-89-3
Napětí - výstup (min/fixní)
18V