L6983C33QTR
Číslo produktu DigiKey
497-L6983C33QTR-ND - Páska a cívka (TR)
497-L6983C33QCT-ND - Řezaná páska (CT)
497-L6983C33QDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
L6983C33QTR
Popis
IC REG BUCK 3.3V 3A 16QFN
Standardní dodací lhůta výrobce
24 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Pokles IO spínacího regulátoru Pozitivní Pevný 3,3V 1 Výstup 3A 16-WFQFN podložka pro odvod tepla
Modely EDA/CAD
L6983C33QTR Modely
Kategorie
Napětí - vstup (max)
38V
Spínací kmitočet
200kHz ~ 2,2MHz
Provozní teplota
-40°C ~ 150°C (TJ)
Dodávaná velikost pouzdra
16-QFN (3x3)
Napětí - vstup (min)
3,5V