L6981N33DR
Číslo produktu DigiKey
497-L6981N33DRTR-ND - Páska a cívka (TR)
497-L6981N33DRCT-ND - Řezaná páska (CT)
497-L6981N33DRDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
L6981N33DR
Popis
IC REG BUCK 3.3V 1.5A 8SO
Standardní dodací lhůta výrobce
26 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Pokles IO spínacího regulátoru Pozitivní Pevný 3,3V 1 Výstup 1,5A 8-SOIC (0,154", 3,90mm šířka)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
L6981N33DR Modely
Kategorie
Napětí - vstup (max)
38V
Mfr
Napětí - výstup (min/fixní)
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Proud - výstup
Stav součásti
Aktivní
Spínací kmitočet
400kHz
Funkce
Snižovací
Synchronní usměrňovač
Ano
Výstupní konfigurace
Pozitivní
Provozní teplota
-40°C ~ 150°C (TJ)
Topologie
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ výstupu
Pouzdro
Počet výstupů
1
Dodávaná velikost pouzdra
8-SO
Napětí - vstup (min)
3,5V