L6390DTR
Číslo produktu DigiKey
497-8321-2-ND - Páska a cívka (TR)
497-8321-1-ND - Řezaná páska (CT)
497-8321-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
L6390DTR
Popis
IC GATE DRVR HALF-BRIDGE 16SO
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Polomůstkový IO hradlového řadiče Neinverzní 16-SO
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
L6390DTR Modely
Kategorie
Logické napětí - VIL, VIH
1,1V, 1,9V
Výrobce
STMicroelectronics
Výstupní špičkový proud (zdroj, aktivní zátěž)
290mA, 430mA
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Typ vstupu
Neinverzní
Stav součásti
Aktivní
Napětí v horní části mostu - max (bootstrap)
600 V
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Neověřeno
Doba náběhu/doběhu (typická hodnota)
75ns, 35ns
Konfigurace při buzení
Polomůstkový
Provozní teplota
-40°C ~ 150°C (TJ)
Typ kanálu
Nezávislé
Způsob montáže
Montáž na povrch
Počet ovladačů
2
Pouzdro
16-SOIC (0,154", 3,90mm šířka)
Typ hradla
IGBT, MOSFET (N-kanál)
Dodávaná velikost pouzdra
16-SO
Napájecí napětí
12,5V ~ 20V