L5150BNTR
Číslo produktu DigiKey
497-11659-2-ND - Páska a cívka (TR)
497-11659-1-ND - Řezaná páska (CT)
497-11659-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
L5150BNTR
Popis
IC REG LINEAR 5V 150MA SOT-223
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 150mA SOT-223
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
L5150BNTR Modely
Kategorie
Klidový proud (Iq)
80 µA
Mfr
Odebíraný proud (max)
4.2 mA
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
PSRR
48dB (100Hz)
Stav součásti
Aktivní
Ochranné funkce
Přehřátí, Zkrat
Výstupní konfigurace
Provozní teplota
-40°C ~ 150°C
Typ výstupu
Třída
Automobilový průmysl
Magnetické snímače - poloha, přiblížení, rychlost (moduly) - průmysl
Kvalifikace
AEC-Q100
Napětí - vstup (max)
40V
Způsob montáže
Montáž na povrch
Napětí - výstup (min/fixní)
5V
Pouzdro
TO-261-4, TO-261AA
Pokles napětí (max)
0,5V při 150mA