KF33BD-TR
Číslo produktu DigiKey
497-7757-2-ND - Páska a cívka (TR)
497-7757-1-ND - Řezaná páska (CT)
497-7757-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
KF33BD-TR
Popis
IC REG LINEAR 3.3V 500MA 8-SOIC
Standardní dodací lhůta výrobce
14 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 500mA 8-SOIC
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
KF33BD-TR Modely
Kategorie
Klidový proud (Iq)
1 mA
Mfr
Odebíraný proud (max)
12 mA
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
PSRR
80dB ~ 60dB (120Hz ~ 10kHz)
Stav součásti
Aktivní
Řídicí funkce
Povolit
Výstupní konfigurace
Ochranné funkce
Nadproud, Přehřátí
Typ výstupu
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Magnetické snímače - poloha, přiblížení, rychlost (moduly) - průmysl
Způsob montáže
Montáž na povrch
Napětí - vstup (max)
20V
Pouzdro
8-SOIC (0,154", 3,90mm šířka)
Napětí - výstup (min/fixní)
3,3V
Dodávaná velikost pouzdra
8-SOIC
Pokles napětí (max)
0,7V při 500mA