FERD30M45CT
Číslo produktu DigiKey
497-13530-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FERD30M45CT
Popis
DIODE ARRAY FERD 45V 15A TO-220
Podrobný popis
Diodové pole Společná katoda s 1 páry 45 V 15A Průchozí otvor TO-220-3
Modely EDA/CAD
FERD30M45CT Modely
Kategorie
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
470 mV @ 15 A
Výrobce
STMicroelectronics
Rychlost
Nulová doba obnovy > 500mA (Io)
Balení
Trubice
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
600 µA @ 45 V
Provozní teplota - přechod
175°C (max.)
Konfigurace diody
Společná katoda s 1 páry
Způsob montáže
Průchozí otvor
Technologie
FERD (Dioda usměrňovače efektu pole)
Pouzdro
TO-220-3
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
45 V
Dodávaná velikost pouzdra
TO-220
Střední hodnota usměrněného proudu (Io) (na diodu)
15A