EVLVIP16L-4WFN
Číslo produktu DigiKey
497-8838-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
EVLVIP16L-4WFN
Popis
EVAL BOARD FOR VIPER16
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
VIPer16 VIPer™ plus AC/DC, Primární strana 1 neizolovaný výstup Výstupy vyhodnocovací deska
Kategorie
Napětí - výstup
16V
Proud - výstup
250mA
Řada
Napětí - vstup
85 ~ 265VAC
Balení
Krabice
Topologie regulátoru
Zpětný běh
Stav součásti
Zastaralé
Spínací kmitočet
60kHz
Hlavní účel
AC/DC, Primární strana
Výstupy a jejich typ
1 neizolovaný výstup
Použitý IO/součást
VIPer16
Výstupní výkon
4W