EVL6599A-90WADP
Číslo produktu DigiKey
497-10542-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
EVL6599A-90WADP
Popis
EVAL BOARD FOR L6563 L6599
Standardní dodací lhůta výrobce
99 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
L6563, L6599 - AC/DC, Primární strana a PFC 1 izolovaný výstup Výstupy vyhodnocovací deska
Kategorie
Proud - výstup
4,7A
Napětí - vstup
90 ~ 264VAC
Balení
Hromadné balení
Topologie regulátoru
Rezonanční
Stav součásti
Aktivní
Spínací kmitočet
90kHz
Hlavní účel
AC/DC, Primární strana a PFC
Výstupy a jejich typ
1 izolovaný výstup
Použitý IO/součást
L6563, L6599
Výstupní výkon
90W
Základní číslo produktu
Napětí - výstup
19V