EVL6591-90WADP
Číslo produktu DigiKey
497-8335-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
EVL6591-90WADP
Popis
EVAL BOARD FOR L6563 L6591
Standardní dodací lhůta výrobce
99 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
L6563, L6591 - AC/DC, Primární strana a PFC 1 izolovaný výstup Výstupy vyhodnocovací deska
Kategorie
Proud - výstup
7,5A
Napětí - vstup
88 ~ 264VAC
Balení
Krabice
Topologie regulátoru
Asymetrický poloviční můstek
Stav součásti
Aktivní
Spínací kmitočet
100kHz
Hlavní účel
AC/DC, Primární strana a PFC
Výstupy a jejich typ
1 izolovaný výstup
Použitý IO/součást
L6563, L6591
Výstupní výkon
90W
Základní číslo produktu
Napětí - výstup
12V