EVL6566A-75WES4
Číslo produktu DigiKey
497-8834-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
EVL6566A-75WES4
Popis
EVAL BOARD L6563 L6566A TSM1014
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Kategorie
Napětí - výstup
19V
Výrobce
STMicroelectronics
Proud - výstup
4A
Balení
Krabice
Napětí - vstup
90 ~ 264VAC
Stav součásti
Aktivní
Topologie regulátoru
Zpětný běh
Hlavní účel
AC/DC, Primární a sekundární strana, s PFC
Výstupy a jejich typ
1 izolovaný výstup
Použitý IO/součást
L6563, L6566A, TSM1014
Výstupní výkon
75W