EVL6566A-75WADP
Číslo produktu DigiKey
497-6449-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
EVL6566A-75WADP
Popis
EVAL BOARD L6563 L6566A TSM1014
Napětí - výstup
19V
Výrobce
STMicroelectronics
Proud - výstup
4A
Balení
Krabice
Napětí - vstup
90 ~ 264VAC
Stav součásti
Aktivní
Spínací kmitočet
65kHz
Hlavní účel
AC/DC, Primární a sekundární strana, s PFC
Výstupy a jejich typ
1 izolovaný výstup
Použitý IO/součást
L6563, L6566A, TSM1014
Výstupní výkon
75W