EVL6564-100W
Číslo produktu DigiKey
497-10164-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
EVL6564-100W
Popis
EVAL BOARD FOR L6564
Standardní dodací lhůta výrobce
99 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
L6564 - AC/DC, Primární strana 1 neizolovaný výstup Výstupy vyhodnocovací deska
Kategorie
Napětí - výstup
400V
Výrobce
STMicroelectronics
Napětí - vstup
90 ~ 265VAC
Balení
Krabice
Topologie regulátoru
Zesílení
Stav součásti
Aktivní
Spínací kmitočet
40kHz
Hlavní účel
AC/DC, Primární strana
Obsah
Deska (desky)
Výstupy a jejich typ
1 neizolovaný výstup
Použitý IO/součást
L6564
Výstupní výkon
100W