EVL6562A-400W
Číslo produktu DigiKey
497-8249-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
EVL6562A-400W
Popis
EVAL BOARD FOR L6562A
Standardní dodací lhůta výrobce
99 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
L6562A Kompenzace účiníku Řízení spotřeby energie Vyhodnocovací deska
Kategorie
Vestavěný
Ne
Výrobce
STMicroelectronics
Použitý IO/součást
L6562A
Balení
Hromadné balení
Primární atributy
400W, 400V výstup, 90 ~ 265VAC vstup