EVL400W-EUPL7
Číslo produktu DigiKey
497-EVL400W-EUPL7-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
EVL400W-EUPL7
Popis
EVAL BOARD L4984D L6699D SRK2001
Standardní dodací lhůta výrobce
99 týdnů
Kategorie
Napětí - výstup
12V
Výrobce
STMicroelectronics
Proud - výstup
33A
Balení
Hromadné balení
Napětí - vstup
90 ~ 264VAC
Stav součásti
Aktivní
Obsah
Deska (desky)
Hlavní účel
AC/DC, Primární a sekundární strana, s PFC
Použitý IO/součást
L4984D, L6699D, SRK2001
Výstupy a jejich typ
1 izolovaný výstup
Základní číslo produktu
Výstupní výkon
400W