ESDALC6V1-5M6
Číslo produktu DigiKey
497-5780-2-ND - Páska a cívka (TR)
497-5780-1-ND - Řezaná páska (CT)
497-5780-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ESDALC6V1-5M6
Popis
TVS DIODE 3VWM 6UQFN
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Svorka Ipp TVS dioda Montáž na povrch 6-µQFN (1,45x1,0)
Modely EDA/CAD
ESDALC6V1-5M6 Modely
Kategorie
Špičkový impulzní výkon
30W
Ne
Řada
Aplikace
Univerzální
Digi-Reel®
Kapacita při kmitočtu
12pF při 1MHz
Stav součásti
Zastaralé
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TJ)
Montáž na povrch
Jednosměrné kanály
5
Pouzdro
6-UFDFN
Pracovní napětí v závěrném směru (typická hodnota)
3V
Dodávaná velikost pouzdra
Průrazné napětí (min)
6,1V