ESDA8V2-1J | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | ESDA8V2-1J |
Popis | TVS DIODE 5VWM 20VC SOD323 |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | 20V Svorka 25A (8/20µs) Ipp TVS dioda Montáž na povrch SOD-323 |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | ESDA8V2-1J Modely |
Kategorie | Špičkový proudový impulz (10/1000µs) 25A (8/20µs) |
Mfr | Špičkový impulzní výkon 500W |
Řada | Ochrana napájecího vedení Ne |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Aplikace Univerzální |
Stav součásti Zastaralé | Kapacita při kmitočtu 210pF při 1MHz |
Typ Zener | Provozní teplota -40°C ~ 125°C (TJ) |
Jednosměrné kanály 1 | Způsob montáže Montáž na povrch |
Pracovní napětí v závěrném směru (typická hodnota) 5V | Pouzdro SC-76, SOD-323 |
Průrazné napětí (min) 8,2V | Dodávaná velikost pouzdra |
Omezovací napětí (max) při Ipp 20V | Základní číslo produktu |