ESDA8P30-1T2
Číslo produktu DigiKey
497-18041-2-ND - Páska a cívka (TR)
497-18041-1-ND - Řezaná páska (CT)
497-18041-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ESDA8P30-1T2
Popis
TVS DIODE 6.3VWM 12VC SOD882T
Standardní dodací lhůta výrobce
15 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
12V Svorka 30A (8/20µs) Ipp TVS dioda Montáž na povrch SOD-882T
Modely EDA/CAD
ESDA8P30-1T2 Modely
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
30A (8/20µs)
Mfr
Špičkový impulzní výkon
300W
Řada
Digi-Reel®
Aplikace
Univerzální
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Montáž na povrch
Jednosměrné kanály
1
Pouzdro
SOD-882
Pracovní napětí v závěrném směru (typická hodnota)
6,3V
Dodávaná velikost pouzdra
Průrazné napětí (min)
6,9V
Základní číslo produktu
Omezovací napětí (max) při Ipp
12V