ESDA6V1-5P6
Číslo produktu DigiKey
497-12488-2-ND - Páska a cívka (TR)
497-12488-1-ND - Řezaná páska (CT)
497-12488-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ESDA6V1-5P6
Popis
TVS DIODE 3VWM SOT666IP
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Svorka Ipp TVS dioda Montáž na povrch SOT-666IP
Modely EDA/CAD
ESDA6V1-5P6 Modely
Kategorie
Špičkový impulzní výkon
150W
Provozní teplota
-40°C ~ 150°C (TJ)
Stav součásti
Zastaralé
Pouzdro
SOT-563, SOT-666
Jednosměrné kanály
5
Dodávaná velikost pouzdra
Pracovní napětí v závěrném směru (typická hodnota)
3V
Základní číslo produktu
Průrazné napětí (min)
6,1V