ESDA6V1-5M6
Číslo produktu DigiKey
497-5779-2-ND - Páska a cívka (TR)
497-5779-1-ND - Řezaná páska (CT)
497-5779-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ESDA6V1-5M6
Popis
TVS DIODE 3VWM 6UQFN
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Svorka Ipp TVS dioda Montáž na povrch 6-µQFN (1,45x1,0)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
ESDA6V1-5M6 Modely
Kategorie
Špičkový impulzní výkon
100W
Mfr
Ochrana napájecího vedení
Ne
Řada
Aplikace
Univerzální
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Kapacita při kmitočtu
70pF při 1MHz
Stav součásti
Zastaralé
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TA)
Typ
Zener
Způsob montáže
Montáž na povrch
Jednosměrné kanály
5
Pouzdro
6-UFDFN
Pracovní napětí v závěrném směru (typická hodnota)
3V
Dodávaná velikost pouzdra
Průrazné napětí (min)
6,1V