ESDA25SC6Y
Číslo produktu DigiKey
497-13421-2-ND - Páska a cívka (TR)
497-13421-1-ND - Řezaná páska (CT)
497-13421-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ESDA25SC6Y
Popis
TVS DIODE 24VWM 51VC SOT23-6
Standardní dodací lhůta výrobce
25 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
51V Svorka 10A (8/20µs) Ipp TVS dioda Montáž na povrch SOT-23-6
Modely EDA/CAD
ESDA25SC6Y Modely
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
10A (8/20µs)
Mfr
Špičkový impulzní výkon
300W
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 150°C (TJ)
Stav součásti
Aktivní
Třída
Automobilový průmysl
Typ
Zener
Kvalifikace
AEC-Q101
Jednosměrné kanály
4
24V
Pouzdro
SOT-23-6
Průrazné napětí (min)
25V
Dodávaná velikost pouzdra
Omezovací napětí (max) při Ipp
51V