BTA16-800BRG
Číslo produktu DigiKey
497-2408-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BTA16-800BRG
Popis
TRIAC 800V 16A TO220
Standardní dodací lhůta výrobce
15 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Triak Standardní 800 V 16 A Průchozí otvor TO-220
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
BTA16-800BRG Modely
Kategorie
Spínací proud hradla (Igt) (Max)
50 mA
Přídržný proud (Ih) (max)
50 mA
Balení
Nosič
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TJ)
Typ triaku
Standardní
Napětí ve vypnutém stavu
800 V
Pouzdro
TO-220-3
Proud v zapnutém stavu (It (RMS)) (max)
16 A
Dodávaná velikost pouzdra
TO-220
Spínací napětí hradla (Igt) (max)
1.3 V
Základní číslo produktu
Neopakovatelný nárazový proud 50, 60Hz (Itsm)
160A, 168A