BTA06-800TWRG
Číslo produktu DigiKey
497-10406-5-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BTA06-800TWRG
Popis
TRIAC SENS GATE 800V 6A TO220
Standardní dodací lhůta výrobce
15 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Triak Logický – citlivé hradlo 800 V 6 A Průchozí otvor TO-220
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
BTA06-800TWRG Modely
Kategorie
Spínací proud hradla (Igt) (Max)
5 mA
Výrobce
STMicroelectronics
Přídržný proud (Ih) (max)
10 mA
Balení
Trubice
Konfigurace
Jednoduchý
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TJ)
Typ triaku
Logický – citlivé hradlo
Způsob montáže
Průchozí otvor
Napětí ve vypnutém stavu
800 V
Pouzdro
TO-220-3
Proud v zapnutém stavu (It (RMS)) (max)
6 A
Dodávaná velikost pouzdra
TO-220
Spínací napětí hradla (Igt) (max)
1.3 V
Základní číslo produktu
Neopakovatelný nárazový proud 50, 60Hz (Itsm)
60A, 63A