BAS70-05WFILM
Číslo produktu DigiKey
497-15794-2-ND - Páska a cívka (TR)
497-15794-1-ND - Řezaná páska (CT)
497-15794-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BAS70-05WFILM
Popis
DIODE ARR SCHOTT 70V 70MA SOT323
Standardní dodací lhůta výrobce
25 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Diodové pole Společná katoda s 1 páry 70 V 70mA (DC) Montáž na povrch SC-70, SOT-323
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
BAS70-05WFILM Modely
Kategorie
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
1 V @ 15 mA
Výrobce
STMicroelectronics
Rychlost
Malý Signál =< 200mA (Io), Libovolná rychlost
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
10 µA @ 70 V
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota - přechod
150°C (max.)
Konfigurace diody
Společná katoda s 1 páry
Způsob montáže
Montáž na povrch
Technologie
Schottky
Pouzdro
SC-70, SOT-323
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
70 V
Dodávaná velikost pouzdra
SOT-323-3
Střední hodnota usměrněného proudu (Io) (na diodu)
70mA (DC)