ALTAIR04-900
Číslo produktu DigiKey
497-16143-5-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ALTAIR04-900
Popis
IC OFFLINE SWITCH FLYBACK 16SO
Standardní dodací lhůta výrobce
28 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Offline převodník Zpětný běh Topologie Do 166kHz 16-SO
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
ALTAIR04-900 Modely
Kategorie
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
11,5V ~ 23V
Výrobce
STMicroelectronics
Spínací kmitočet
Do 166kHz
Balení
Trubice
Ochrana proti poruchám
Omezení proudu, Zkrat
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-40°C ~ 150°C (TJ)
Výstupní izolace
Izolovaný
Pouzdro
16-SOIC (0,154", 3,90mm šířka)
Vnitřní spínač(e)
Ano
Dodávaná velikost pouzdra
16-SO
Průrazné napětí
900V
Způsob montáže
Montáž na povrch
Topologie
Zpětný běh
Základní číslo produktu
Spouštěcí napětí
13 V