1.5KE300CA
Číslo produktu DigiKey
497-6603-1-ND - Řezaná páska (CT)
497-6603-3-ND - Páska a krabice (TB)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
1.5KE300CA
Popis
TVS DIODE 256VWM 414VC DO201
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
414V Svorka 3,6A Ipp TVS dioda Průchozí otvor DO-201
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
1.5KE300CA Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
3,6A
Mfr
Špičkový impulzní výkon
1500W (1,5kW)
Řada
Ochrana napájecího vedení
Ano
Balení
Řezaná páska (CT)
Páska a krabice (TB)
Aplikace
Univerzální
Stav součásti
Zastaralé
Kapacita při kmitočtu
250pF při 1MHz
Typ
Zener
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C
Obousměrné kanály
1
Způsob montáže
Průchozí otvor
Pracovní napětí v závěrném směru (typická hodnota)
256V
Pouzdro
DO-201AA, DO-27, Axiální
Průrazné napětí (min)
285V
Dodávaná velikost pouzdra
Omezovací napětí (max) při Ipp
414V