1.5KE220A
Číslo produktu DigiKey
497-14151-1-ND - Řezaná páska (CT)
497-14151-3-ND - Páska a krabice (TB)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
1.5KE220A
Popis
TVS DIODE 188VWM 388VC DO201
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
388V Svorka 26A (8/20µs) Ipp TVS dioda Průchozí otvor DO-201
Modely EDA/CAD
1.5KE220A Modely
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
26A (8/20µs)
Mfr
Špičkový impulzní výkon
1500W (1,5kW)
Řezaná páska (CT)
Páska a krabice (TB)
Stav součásti
Zastaralé
Kapacita při kmitočtu
625pF při 1MHz
Průchozí otvor
Jednosměrné kanály
188V
Dodávaná velikost pouzdra
Průrazné napětí (min)
209V
Základní číslo produktu
Omezovací napětí (max) při Ipp
388V