SVA12M2NEUA
Číslo produktu DigiKey
5214-SVA12M2NEUA-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SVA12M2NEUA
Popis
DC POWER ADAPTER - 12V, 2A
Standardní dodací lhůta výrobce
2 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
12V 24 W AC/DC externí Montáž na stěnu (třída II) Adaptér Vícenožový (obsaženo) Vstup
Kategorie
Proud - výstup (max)
2A
Výrobce
StarTech.com
Výkon (W)
24 W
Balení
Krabice
Polarizace
Kladný střed
Stav součásti
Aktivní
Aplikace
ITE (komerční)
Určeno pro oblast
Mezinárodní
Výstupní konektor
Napájecí zástrčka, 2,1mm vnitř. prům. x 5,5mm vněj. prům. x 9,5mm
Tvar
Montáž na stěnu (třída II)
Délka kabelu
47" (1,20m)
Typ vstupu
Vícenožový (obsaženo)
Vstupní konektor
Vícenožový (obsaženo)
Napětí - vstup
100 ~ 240VAC
Velikost / rozměry
3,00" D x 1,60" Š x 1,70" V (76,2mm x 40,6mm x 43,2mm)
Napětí - výstup
12V