PXT101NB3S10
PXT101NB3S10
PXT101NB3S10
Číslo produktu DigiKey
5214-PXT101NB3S10-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PXT101NB3S10
Popis
LAPTOP POWER CORD, 5-15P TO C5
Standardní dodací lhůta výrobce
2 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
10,00' (3,05m) Napájecí kabel Černá NEMA 5-15P až IEC 320-C5 SJT
Kategorie
Typ kabelu
SJT
Výrobce
StarTech.com
Velikost vodiče
18AWG
Balení
Maloobchodní balení
Stínění
Nestíněný
Stav součásti
Aktivní
Délka
10,00' (3,05m)
Provedení
Samčí piny (nože) na samičí zásuvky (sloty)
Barva
Černá
1. konektor
NEMA 5-15P
Jmenovité napětí
125V
2. konektor
IEC 320-C5
Jmenovitý proud (A)
10A
Počet vodičů
3
Provozní teplota
2°C ~ 60°C