CABSHELF22V
Číslo produktu DigiKey
5214-CABSHELF22V-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CABSHELF22V
Popis
COVER 22X19X3.500" BLACK
Standardní dodací lhůta výrobce
2 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kov, Ocelový Kryt 22,000" D x 19,000" Š x 3,500" V (558,80mm x 482,60mm x 88,90mm) Černá
Kategorie
Velikost / rozměry
22,000" D x 19,000" Š x 3,500" V (558,80mm x 482,60mm x 88,90mm)