S18-SSTHS1-R5SA5-30
Číslo produktu DigiKey
374-S18-SSTHS1-R5SA5-30-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
S18-SSTHS1-R5SA5-30
Popis
SEN HALL EFFECT SW NPN CBL LEADS
Standardní dodací lhůta výrobce
6 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Magnetický Spínač Hallova jevu Magnet NPN Kabelové vodiče Válec, Závitový - M18
Kategorie
Provedení koncovky
Kabelové vodiče
Výrobce
Standex-Meder Electronics
Kmitočet
30 Hz
Balení
Hromadné balení
Napájecí napětí
8V ~ 30V
Stav součásti
Aktivní
Přítah relé
5,5mT
Typ
Spínač Hallova jevu
Odpad relé
3,5mT
Typ výstupu
NPN
Provozní teplota
-40°C ~ 110°C