S12H-SSTDSO-R5CB2-500
Číslo produktu DigiKey
374-S12H-SSTDSO-R5CB2-500-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
S12H-SSTDSO-R5CB2-500
Popis
SEN HALL EFFECT SW NPN CONNECTOR
Standardní dodací lhůta výrobce
6 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Magnetický Spínač Hallova jevu Železné kovy, Zub ozubeného kola NPN Konektor Válec, Závitový - M12
Kategorie
Materiál aktuátoru
Železné kovy, Zub ozubeného kola
Výrobce
Standex-Meder Electronics
Provedení koncovky
Konektor
Balení
Hromadné balení
Kmitočet
500 Hz
Stav součásti
Aktivní
Napájecí napětí
8V ~ 30V
Typ
Spínač Hallova jevu
Provozní teplota
-40°C ~ 110°C