MS05-1A87-75DHR
Číslo produktu DigiKey
374-1047-5-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MS05-1A87-75DHR
Popis
RELAY REED SPST 500MA 5V
Standardní dodací lhůta výrobce
11 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Jazýčkové relé SPST-NO (1 tvar A) 5VDC Cívka Průchozí otvor
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
MS05-1A87-75DHR Modely
Kategorie
Proud cívky
10 mA
Výrobce
Standex-Meder Electronics
Typ cívky
Neblokující
Řada
Vlastnosti
Dioda
Balení
Trubice
Provedení koncovky
PC vývod
Stav součásti
Aktivní
Napětí přítahu
3,75VDC
Způsob montáže
Průchozí otvor
Napětí odpadu relé
0,75VDC
Napětí cívky
5VDC
Doba provozu
0.5 ms
Forma kontaktu
SPST-NO (1 tvar A)
Doba uvolnění
0.1 ms
Jmenovitý proud kontaktu
500 mA
Provozní teplota
-20°C ~ 70°C
Spínací napětí
200VAC, 200VDC - max.
Odpor cívky
500 Ohms