HE12-1A69-02
Číslo produktu DigiKey
374-1205-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
HE12-1A69-02
Popis
RELAY REED SPST 3A 12V
Standardní dodací lhůta výrobce
7 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Jazýčkové relé SPST-NO (1 tvar A) 12VDC Cívka Průchozí otvor
Kategorie
Proud cívky
46.2 mA
Výrobce
Standex-Meder Electronics
Typ cívky
Neblokující
Řada
Provedení koncovky
PC vývod
Balení
Hromadné balení
Napětí přítahu
9VDC
Stav součásti
Aktivní
Napětí odpadu relé
1VDC
Způsob montáže
Průchozí otvor
Doba provozu
3 ms
Napětí cívky
12VDC
Doba uvolnění
1.5 ms
Forma kontaktu
SPST-NO (1 tvar A)
Provozní teplota
-20°C ~ 70°C
Jmenovitý proud kontaktu
3 A
Odpor cívky
250 Ohms
Spínací napětí
10000VAC, 10000VDC - max.