ZV25K1210T401N
Číslo produktu DigiKey
ZV25K1210T401NTR-ND - Páska a cívka (TR)
ZV25K1210T401NCT-ND - Řezaná páska (CT)
ZV25K1210T401NDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ZV25K1210T401N
Popis
VARISTOR 39V 400A 1210
Standardní dodací lhůta výrobce
13 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
39 V 400 A Varistor 1 Obvod Montáž na povrch, MLCV 1210 (3225 metrický)
Kategorie
Napětí varistoru (max)
42.9 V
Výrobce
Stackpole Electronics Inc
Nárazový proud
400 A
Řada
Energie
1,8J
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Počet obvodů
1
Stav součásti
Aktivní
Kapacita při kmitočtu
1060 pF @ 1 kHz
Maximální střídavé napětí
25 V
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C (TA)
Maximální stejnosměrné napětí
31 V
Způsob montáže
Montáž na povrch, MLCV
Napětí varistoru (min)
35.1 V
Pouzdro
1210 (3225 metrický)
Napětí varistoru (typické)
39 V