WW3FB3R00 je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Parametrický ekvivalent
Stackpole Electronics Inc
Skladem : 267
Katalogový list
3 Ohms ±1% 3W Rezistor s vývody do otvorů Axiální Odolný proti vlhkosti Drátový (navíjený)
WW3FB3R00
Číslo produktu DigiKey
738-WW3FB3R00-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
WW3FB3R00
Popis
RES 3 OHM 1% 3W AXIAL
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Katalogový list
Modely EDA/CAD
WW3FB3R00 Modely
Kategorie
Složení
Mfr
Vlastnosti
Odolný proti vlhkosti
Řada
Teplotní koeficient
±50ppm/°C
Balení
Hromadné balení
Provozní teplota
-55°C ~ 350°C
Stav součásti
Aktivní
Pouzdro
Odpor
Dodávaná velikost pouzdra
Axiální
Tolerance
Velikost / rozměry
0,187" prům. x 0,560" D (4,75mm x 14,22mm)