SP3AJT68R0
Číslo produktu DigiKey
738-SP3AJT68R0TR-ND - Páska a cívka (TR)
738-SP3AJT68R0CT-ND - Řezaná páska (CT)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SP3AJT68R0
Popis
RES 68 OHM 5% 4W AXIAL
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
68 Ohms ±5% 4W Rezistor s vývody do otvorů Axiální Tavný, Pojistka Drátový (navíjený)
Modely EDA/CAD
SP3AJT68R0 Modely
Teplotní koeficient
±20ppm/°C
Provozní teplota
-55°C ~ 350°C
Velikost / rozměry
0,218" prům. x 0,500" D (5,54mm x 12,70mm)