SP3AJT10R0
Číslo produktu DigiKey
SP3AJT10R0TR-ND - Páska a cívka (TR)
SP3AJT10R0CT-ND - Řezaná páska (CT)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SP3AJT10R0
Popis
RES 10 OHM 5% 4W AXIAL
Standardní dodací lhůta výrobce
17 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
10 Ohms ±5% 4W Rezistor s vývody do otvorů Axiální Tavný, Pojistka Drátový (navíjený)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
SP3AJT10R0 Modely
Kategorie
Složení
Mfr
Vlastnosti
Tavný, Pojistka
Řada
Teplotní koeficient
±20ppm/°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Provozní teplota
-55°C ~ 350°C
Stav součásti
Aktivní
Pouzdro
Odpor
Dodávaná velikost pouzdra
Axiální
Tolerance
Velikost / rozměry
0,218" prům. x 0,500" D (5,54mm x 12,70mm)