RVCU2512FT10M0
Číslo produktu DigiKey
738-RVCU2512FT10M0TR-ND - Páska a cívka (TR)
738-RVCU2512FT10M0CT-ND - Řezaná páska (CT)
738-RVCU2512FT10M0DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RVCU2512FT10M0
Popis
RES, HV, 2512, 10 MOHM, 1%, 1W
Podrobný popis
10 MOhms ±1% 1W Čipový odpor 2512 (6332 metrický) Ochrana proti sulfitaci, Automobilový AEC-Q200, Vysokonapěťový Silná fólie
Modely EDA/CAD
RVCU2512FT10M0 Modely
Teplotní koeficient
100ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Pouzdro
2512 (6332 metrický)
Velikost / rozměry
0,248" D x 0,126" Š (6,30mm x 3,20mm)
Tolerance
Výška při usazení (max)
0,026" (0,65mm)