RVCU2010FT30M0
Číslo produktu DigiKey
738-RVCU2010FT30M0TR-ND - Páska a cívka (TR)
738-RVCU2010FT30M0CT-ND - Řezaná páska (CT)
738-RVCU2010FT30M0DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RVCU2010FT30M0
Popis
RES, HV, 2010, 30 MOHM, 1%, 0.5W
Podrobný popis
30 MOhms ±1% 0,5W, 1/2W Čipový odpor 2010 (5025 metrický) Ochrana proti sulfitaci, Automobilový AEC-Q200, Vysokonapěťový Silná fólie
Modely EDA/CAD
RVCU2010FT30M0 Modely
Teplotní koeficient
100ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Pouzdro
2010 (5025 metrický)
Velikost / rozměry
0,197" D x 0,098" Š (5,00mm x 2,50mm)
Tolerance
Výška při usazení (max)
0,026" (0,65mm)